Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

В Омельнику завершилися 25 Каришинські читання

30 травня в опорному закладі «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст.» Омельницької ОТГ Кременчуцького району відбулися ХХV Каришинські читання, повідомили в Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА. 

Захід відбувся у рамках міжнародної науково-практичної конференції «Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі» у творчій вітальні «Калинове гроно Омельника», яка вже п’ятий рік поспіль гостинно відкриває свої двері для творчих людей із багатою життєвою історією та визначними професійними досягненнями.


Цьогорічна зустріч була присвячена творчими особистостям Омельницького краю – талановитим землякам, геніям науки, почесним громадянам села та продовжувачам славетних родів Курінних, Гриньових та Мельників, які вивели у світ сотні молодих людей, дали міцні знання та путівку в життя. Тож, невипадково гаслом заходу стали слова: «Ой роде наш красний, роде наш прекрасний»!


Організаторами та учасниками ХХV Каришинських читань стали Департамент освіти і науки облдержадміністрації, природничий факультет Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, науковці закладів вищої освіти України і світу, Омельницька об’єднана територіальна громада та Кременчуцький педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка. У заході взяла участь директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко.