Ви тут:
Суспільство 

В Африці волонтери “обмінювали їжу на секс”

Організація Об’єднаних Націй знала про волонтерів, які понад 15 років пропонували біженцям їжу в обмін на сексуальні послуги

Про це повідомляє “Еспресо TV” з посиланням на The Daily Mail .

Ще у 2002 році до ООН передали 84-сторінковий звіт про практику “їжа за секс” у таборах для біженців у Західній Африці. Однак організація його ніколи не опублікувала.

У звіті йдеться, що працівники з більш ніж 40 благодійних організацій, серед яких “Врятуймо дітей” та “Лікарі без кордонів”, сексуально експлуатували молодих біженців.

Документ стверджує, що “їжу, олію, доступ до освіти та будматеріали для притулків” обмінювали на секс”. Звіт розповідає про сім’ї, які жили у таборах біженців в Гвінеї, Сьєрра-Леоне та Ліберії та нібито пропонували волонтерам для сексу своїх неповнолітніх доньок, щоб звести “кінці з кінцями”.

Незважаючи на те, що перелік з 67 працівників благодійних організації, звинувачених у сексуальному експлуатації дітей-біженців, передали до Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, жодному волонтеру не оголосили підозру.

Тим часом одна з авторок доповіді Асміта Наік у листі до The Times закликала донорів та уряди країн припинити фінансування організацій, які не змогли вжити належних заходів щодо заяв про сексуальну експлуатацію.