Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські військовики покращили тактичне положення на одному із напрямків в районі проведення операції Об’єднаних сил, – штаб

Звернення штабу ООС до українців:

“Командування Об’єднаних сил дякує засобам масової інформації, блогерам та всім небайдужим громадянам за порозуміння у відношенні до збереження конфіденційності дій військових частин та підрозділів Об’єднаних сил.

Незважаючи на інформаційну протидію з боку агресора щодо діяльності Об’єднаних сил, створенню та висвітленню «фейкових» новин, постановочних відеосюжетів, українські Герої, що служать у військових підрозділах Об’єднаних сил, продовжують свою щоденну бойову роботу задля відновлення територіальної цілісності України.

Сьогодні командири, сержанти та солдати, які безпосередньо виконують завдання з відновлення територіальної цілісності України, повідомлять українському суспільству про покращення тактичного положення на одному із напрямків в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Командування Об’єднаних сил і надалі буде повідомляти українському суспільству щодо результатів проведення операції, не піддаючи загрозі військові підрозділи, що ведуть бойові дії, та не звертаючи увагу на російську пропаганду.

Все буде добре!”

поширити новину: