Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна збільшила експорт зернових та олійних культур

З початку поточного року Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила обсяги експорту зернових та олійних культур майже на 30%. Так, 4 місяці обсяги відвантаження на зовнішні ринки склали майже 794 тис. тонн зернових та олійних культур, в той час як аналогічний показник минулого періоду становив 613 тис. тонн, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Також, варто зазначити, що ДПЗКУ значно активізувала торгівлю зі своїм стратегічним партнером ССЕС. В рамках виконання двостороннього зернового проекту Держкорпорація відвантажила на адресу головного партнера – Китайської національної корпорації ССЕС – майже 484 тис. тонн кукурудзи. У порівнянні з аналогічним показником попереднього сезону обсяги експорту фактично збільшилися майже в 3,2 раза (за чотири місяці 2017 року було відвантажено лише 148 тис. тонн).

У ДПЗКУ постійно працюють над розширенням кола зовнішніх партнерів. Наразі вже освоєні нові ринки Індонезії, Ємену та Мозамбіку. В планах і надалі торгувати з іншими країнами через головного партнера ССЕС, як це і передбачено Генеральним Договором.