Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна застосує Javelin лише у разі повномасштабного наступу бойовиків – Петро Порошенко

Надані Україні Сполученими Штатами протитанкові ракетні комплекси Javelin будуть використовуватися у зоні бойових дій на Донбасі лише у разі повномасштабного наступу з боку підконтрольних РФ бойовиків. Про це заявив Президент Петро Порошенко, виступаючи у Миколаєві на урочистостях з нагоди 100-річчя створення морської піхоти України, повідомляє Укрінформ.

“Використання Javelin дає переваги під час виконання завдань з ураження ворожої бронетехніки і значно підвищує живучість наших протитанкових підрозділів, зменшує ризики втрат особового складу. Звичайно, що ця суто оборонна зброя, яку США надали Україні, буде використовуватися лише в разі повномасштабного наступу з боку бойовиків, підконтрольних Російській Федерації, і не буде використовуватися для ескалації конфлікту на Донбасі. Вона стане додатковим фактором стримування російської агресії”, – наголосив глава держави.

Він додав, що напередодні на Чернігівщині перевірив готовність Збройних сил до бойового використання першого серійного протитанкового ракетного комплексу третього покоління, отриманий від США.

“Так, крок за кроком, ми будуємо нову армію, посилюємося в нашій обороні від агресивної Росії”, – зазначив Президент.