Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській ОДА розглянули питання земельних спорів

Сьогодні, у Полтавській ОДА відбулось засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерства. Присутні розглянули питання земельних спорів власників та орендарів земельних ділянок.

Провели засідання начальник Головного територіального управління юстиції в Полтавській області Олег Тимченко та начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило.

До представників Штабу звернулись власники паїв з Лохвицького району. Вони звинуватили орендаторів у порушенні договору та подальшої його підробки. Орендарі в свою чергу звинувачення відкидали.

З’ясувалось, що у фірми-орендатора змінився власник, а договір з селянами про оренду паїв не переписували. У зв’язку з цим виникли певні непорозуміння між сторонами.

“У вирішенні цього питання є два шляхи. Перший полягає у рамках кримінального впровадження, адже підробка документа – це злочин. Інший у судовому порядку. Ми розповіли вам про можливі варіанти, юридичні тонкощі. Також у вас є час сісти за стіл переговорів і домовитись про вигідні умови договору для обох сторін”, – зазначив Олег Тимченко.

Опоненти у цьому питанні взяли час щоб вирішити свої подальші дії.

Також члени комісії розглянули заяву голови Петрівської сільської ради щодо протиправного користування землею комунальної власності.

Вадим Чувпило надав заявнику вичерпну відповідь спеціалістів стосовно можливих шляхів вирішення цієї проблеми.

поширити новину: