Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА нагадали про заборону участі школярів у заходах не пов’язаних з освітнім процесом

Департамент освіти і науки Полтавської ОДА на свої сторінці у Facebook нагадав про “неприпустимість примусової участі  здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі у заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми”.

“У зв’язку з організацією та проведенням в області урочистих заходів, присвячених визначним та пам’ятним датам, зокрема Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня української вишиванки, Дня Європи та ін. Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації повідомляє, що відповідно до пункту 5 статті 53 Закону України «Про освіту» залучення здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі у заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України”.

“Участь у відповідних заходах є добровільною. Примусова участь – неприпустима”, – наголошують у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Читайте також:

Управління освіти намагається залучити полтавських школярів до участі в акції “Безсмертний полк”, – Юліан Матвійчук