Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві за підтримку ЗСУ нагородили волонтера Вікторію Мірошніченко

Сьогодні голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, депутат обласної ради Руслан Рогов та заступник військового комісара Полтавського обласного військкомату Едуард Бородай вручили відзнаку Міністерства оборони України “Знак пошани” Герою України, волонтеру Вікторії Мірошніченко.

“Наказом Міністра оборони України №124 від 5 березня 2018 року за значний внесок в обороноздатність держави та підтримку ЗСУ нагороджено нагрудним знаком “Знак пошани” Вікторію Мірошніченко”, – сказав Едуард Бородай.

“Це беззаперечно заслужена нагорода! Волонтерська робота та той відрізок життя, який Вікторія Миколаївна присвячує обороноздатності нашої держави, підтримці збройних сил України заслуговує на шану та повагу. Дякую Вам за мужність, добрі справи та чуйне серце”, – наголосив голова обласної ради Олександр Біленький.

“Я дуже вдячна за нагороду і пишаюся, що я з Полтавщини. Кожного разу коли я повертаюся додому з війни, я відчуваю, що саме тут мій дім. Я дуже вдячна Олександру Юрійовичу за розвиток Полтавщини”, – сказала Вікторія Мірошніченко.