Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся турнір з плавання присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Михайла Бричкова

18 – 19 травня у Полтаві, на базі басейну «Дельфін», проходив турнір з плавання присвячений пам’яті Заслуженого тренера України, засновника дитячо-юнацької спортивної школи № 3 з плавання Михайла Бричкова.

Цьогорічний турнір – ювілейний, повідомляють у міській раді.

Директор закладу Віктор Міць розповів, що проводиться він уже 10 років поспіль:

За цей час виросли спортсмени, які брали участь в перших таких змаганнях. Деякі уже працюють тренерами у нашій спортивній школі.

Цьогоріч в змаганнях взяли участь команди з м. Полтава, Дніпро та Покров. Серед тих, хто брав участь у запливах – дівчата 2006 року народження та молодші, а також хлопці 2004 року народження та молодші. Загалом участь в турнірі взяли більше 100 юних плавців.

Протягом першого турнірного дня учасники запливів змагалися на дистанції 200 метрів комплексним плаванням:

Це та дистанція, в якій спортсмени демонструють свої вміння у всіх 4-х спортивних видах плавання. Це батерфляй, на спині, брас та вільний стиль, – розповів директор ДЮСШ № 4 з плавання.

У програмі другого дня змагань – запливи на дистанції: 100 метрів – вільний стиль, 100 метрів – брас, 100 метрів – батерфляй і 100 метрів – на спині.

Окрім цього, на учасників турніру чекали запливи естафетного плавання – 4 по 50 метрів вільним стилем. В них брали участь по двоє хлопців та дві дівчини від кожної команди.