Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся традиційний прийом ветеранів (ФОТО)

У переддень 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у дискотечно-виставковій залі міського Будинку культури відбувся традиційний прийом ветеранів.

На урочистий захід завітали ветерани, діти війни, активісти громадських організацій ветеранського руху, усі, кому довелося з руїн відбудовувати наше місто, нашу країну. Поруч з героями тих років – герої сьогодення, повідомляють у міській раді.

Серед присутніх також і полтавці, які захищають територіальну цілісність та суверенітет країни на Сході.

Привітав усіх зі святом великої Перемоги міський голова Полтави Олександр Мамай:

– Як радий бачити усіх вас, які ви усміхнені! Як гордо виблискують ваші ордени і медалі! Для мене велика честь привітати вас з наступаючим Днем перемоги! І не дивлячись на те, що минуло вже 73 роки, а скільки болючих спогадів має кожен з вас, які не дають спокою. І, може, й досі у снах вам приходять ті страшні роки… Ніхто не взмозі осягнути глибину того болю. Доземний уклін вам за врятовану і відбудовану країну! Міцного вам здоров’я і довголіття на квітучій полтавській землі, нехай вас та ваших рідних береже Господь!

Під час урочистої частини міський голова Олександр Мамай нагородив ветеранів подяками й грамотами у тому числі й з врученням нагрудних знаків.

Цього дня для почесних гостей прозвучали фронтові пісні у виконанні вихованців Творчого центру Наталії Май, художнього керівника міського Будинку культури Наталії Ольховик та кращих вокалістів Полтави.

Серед присутніх на урочистостях і учасниця бойових дій Валентина Шевцова:

– Страшний 1943 рік. Сталінградська битва закінчилась на початку лютого. І ми відбудовували з руїн Сталінград. І відбудували. Не хочеться пригадувати тих років, але вони, нажаль, у нашій пам’яті засіли найсильнішими спогадами.

Традиційно для усіх і святковий стіл, де найголовніша страва – солдатська каша.

По завершенню урочистого прийому кожен ветеран отримав подарунок.