Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся спортивно-розважальний захід з нагоди відзначення Дня захисту дітей

1 травня, з нагоди відзначення Дня захисту дітей, в Корпусному парку відбувся спортивно-розважальний захід серед дітей з інвалідністю.

Організатори святкового дійства для малечі – управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому спільно з комунальним закладом «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», повідомляють у міській раді.

Зі словами привітань з прийдешнім святом до усіх присутніх звернулась начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас:

Сьогодні ми усі разом відзначаємо свято дитинства, свято радості та безтурботності. Нехай цього дня і в усі інші дні в наших душах панує радість.

Цього дня для діток з інвалідністю різних нозологій підготували безліч цікавинок: рухливі конкурси та настільні ігри, малювання на асфальті, слалом на колясках та багато іншого. Найбільшу радість малечі принесла кінес-терапія.

Начальник відділу роботи з людьми з інвалідністю КЗ «Спорт для всіх» Ірина Твердохліб зазначила, що захід такого масштабу з нагоди Дня захисту дітей проводять вперше:

Серед учасників нашого інклюзивного свята багато діток. Хтось з них з порушеннями слуху, хтось з порушенням зору, дехто пересувається за допомогою візка. Але за допомогою цього заходу, усі вони повинні відчути, що усі ми – однакові. Просто нам потрібно трошки більше уваги та пристосований простір.

Серед присутніх на святі дітей – учні загальноосвітніх шкіл № 39 та 40, вихованці центру соціальної реабілітації та школи-інтернату, в якій навчаються діти з порушенням слуху.

Загалом, близько 150 дітей взяли участь в спортивно-розважальному заході.