Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві стартувала універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК»

У Полтавській обласній бібліотеці ім. Котляревського урочисто відкрили універсальну книжкову виставку-ярмарок «ПОШУК»: у цьому слові організатори закодували назву «Полтавська оаза шанувальників української книги».

«Усі ми постійно знаходимося в пошуку. Тут зібралися ті, хто шукає книгу та все повʼязане з нею: автори шукають видавця, видавці — свою автуру, читач шукає книгу, а книга — свого читача», – зазначив ведучий дійства Гліб Кудряшов.

Читати і купувати книжки закликав заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь:

«Людина перестає мислити коли перестає читати. Це не просто виставка, а цілий фестиваль. Ми намагалися зробити все, щоб у цьому книжковому вулику ви могли поспілкуватися, придбати потрібні книги і з гарним настроєм поїхати додому».

Від імені оргкомітету гостей привітала директор Депатраменту інформаційної діяльності та звʼязків із громадськістю Полтавської ОДА Вікторія Пилипенко.

«Ідея заходу зародилася начебто жартома. Але коли почали готуватися і звертатися до видавництв, авторів, книгорозповсюджувачів, то зрозуміли, що робимо дуже важливу справу. Сьогодні тут присутні гості із Сум, Харкова, Києва, Львова, який свого часу надихнув нас власним прикладом проведення подібних заходів. В рамках виставки-ярмарку відбудуться понад 70 різнопланових заходів: автограф-сесії, дискусії, презентації, розраховані для відвідувачів різного віку — дорослих, молоді і школярів. Плануємо, що виставка стане щорічною».

До урочистого відкриття запросили професора КНУ ім. Т. Шевченка Василя Теремка, який представляє Видавничий Центр «Академія», директора Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Котляревського Тетяну Зеленську та директора Полтавської Дирекції ПАТ «Укрпошта» Андрія Рижова. Останній розповів, що «Укрпошта» спеціально до відкриття виставки випустила марку з логотипом «ПОШУКу».

Під оплески присутніх марку погасили сувенірним штемпелем, а листівку з відтисками літер з типографського шрифта вкинули до символічної поштової скриньки, тим самим проголосивши виставку відкритою.

поширити новину: