Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розпочалися заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Урочистості проходять у Київському районі Полтави: покладання квітів до пам’ятника Зигіну, пам’ятника Ватутіну та до монументу «Героям авіаторам».

У заходах візьме участь більше 200 громадян, а охорону публічного порядку забезпечуватимуть працівники поліції відділення №1 Полтави, повідомляють у поліції.

Задля безпеки громадян поліція працює у посиленому режимі – цілодобово несуть службу посилені слідчо-оперативні групи поліції, групи швидкого реагування, вибухотехніки, кінологи.

З метою недопущення правопорушень та конфліктних ситуацій закликаємо мешканців і гостей міста бути пильними та толерантними, не піддаватися на провокації та не провокувати інших, сприяти поліції у забезпеченні публічної безпеки та порядку.

У разі виявлення підозрілих предметів або осіб, які мають намір вчинити або вчиняють правопорушення, негайно повідомляти на телефон «102» .
У поліції нагадують, що чинним законодавством передбачена заборона на виготовлення та поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів (стаття 436-1 Кримінального кодексу України).