Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві податковою міліцією вилучено з незаконного обігу алкогольних напоїв майже на 1 млн грн

У ході проведення операції “Акциз-2017” та досудового розслідування кримінального провадження за ознаками ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення та збут підакцизних товарів з недоброякісної сировини) працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Полтавській області встановлено мешканця обласного центру, який в орендованих гаражних приміщеннях організував незаконне виробництво та зберігання алкогольних напоїв.

У вказаних гаражних приміщеннях здійснювалося виготовлення горілчаних виробів без додержання необхідних технічних норм, технологій та стандартів, які в подальшому збувалися населенню та в адресу різних торгівельних об’єктів на території Полтавської області за готівкові кошти. Про це повідомили у відділі комунікацій управління організації роботи ГУ ДФС у Полтавській області.

Під час проведення санкціонованих судом обшуків на встановлених місцях накопичення, виготовлення та реалізації підакцизних товарів і автотранспорту з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на загальну суму 912 тис. грн., у т.ч. 260 літрів спирту, майже 4,7 тис. літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв в пластиковій тарі і тетра-пакетах, знаряддя для незаконного виробництва фальсифікованої горілчаної продукції, чорнові записи, бланки накладних, готівкові грошові кошти.

Відібрано зразки вилученої продукції, які направлені для проведення експертного дослідження, проводяться слідчі дії.