Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді планують впровадження спільного проекта з Анікщяєм

Миргород разом зі своїм литовським містом-побратимом Анікщяй виграв конкурс від Міністерства закордонних справ Республіки Литва та впроваджуватиме проект “Зміцнення адміністративного та інституційного потенціалу співробітників муніципалітету м. Миргород (Україна)”. Координатором проекту виступає литовська сторона. Уже підписано грантовий контракт між Центральним агентством з управління проектами (далі – CPVA) та Адміністрацією муніципалітету м. Анікщяй. Загальна вартість проекту – 14,5 тис. євро.

Проект відповідає Цілям сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй, тож міста-побратими внесуть свій вклад у втілення цілі 16 “Сприяння побудові миролюбивого й відкритого суспільства, забезпечення доступу до правосуддя для всіх” та цілі 17 “Зміцнення засобів здійснення й активізація роботи в рамках Глобального партнерства”. передана представникам міста Миргорода (Україна, Полтавська область), міська рада.

Під час реалізації проекту партнери обміняються досвідом у м.Анікщяй та Миргороді: відбудуться семінари з використання відновлюваних джерел енергії в муніципалітеті м.Анікщяй; енергозбереження в житловому секторі, збір  та управління відходами на території муніципалітету; відбудеться візит експертів до Миргорода, які поділяться досвідом м.Анікщяй з працівниками комунального господарства, бюджетних установ, мешканцями, місцевими депутатами.

А ще литовськими експертами буде виконано енергоаудит для однієї зі шкіл Миргорода.