Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги (ФОТО)

Учора у Міському палаці культури привітали ветеранів Другої світової війни та територіальну громаду Кременчука з цим величним святом.
Із вітальними словами перед присутніми виступив перший заступник міського голови Володимир Пелипенко. Він зазначив, що подвиг, здійснений нашим народом у роки самої страшної в світі війни та у післявоєнний період, житиме у віках. Життя героїв минулої війни є подвигом, бо вони зробили все від них залежне, аби побороти нацизм та встановити мир на землі. Сьогодні настала черга молодого покоління  дбати про долю нашої країни. Цю місію сучасні захисники України виконують з честю, демонструючи приклади беззавітного служіння державі та її народу. Володимир Пелипенко побажав героям минулої війни якнайдовше бути в бойовому строю, жити у доброму здоров’ї, в оточенні рідних людей. Про це повідомили у міській раді.
Традиційним подарункам з нагоди великого свята – Дня Перемоги, для всіх глядачів став концерт, підготовлений силами творчих колективів Міського палацу культури.