Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відбулася святкова програма “Через війну вели дороги, щоб квітло сонцем свято Перемоги”

Привітати з Днем пам’яті та примирення, 73-ою річницею Великої Перемоги ветеранів війни та жителів мікрорайону на захід завітали заступник міського голови Ольга Усанова, голова Крюківської районної адміністрації Дмитро Лозовик, ветеранський актив мікрорайону, учні та педагоги шкіл.
Заступник міського голови Ольга Усанова від імені міського голови Віталія Малецького привітала всіх присутніх із наступаючими державними святами, перемогою нашого народу в боротьбі з фашистською навалою, повідомляють у міській раді.
Вона підкреслила, до прадіди нинішніх школярів у боротьбі з агресором виявили великий героїзм і звільнили нашу землю від загарбника, щоб прийдешні покоління жили в мирі та на вільній землі. Їх подвиг є  прикладом того, як потрібно любити Батьківщину, захищати та  відроджувати Україну.
Ольга Усанова побажала головним героям свята – сивочолим ветеранам щастя, здоров’я, уваги рідних та близьких. Миру та злагоди для всіх.
Концертна програма підготовлена учнями начального закладку, вихованцями дитячого садка «Черемшина», ансамблем жителів микрорайону,випускниками школи №1.