Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці триває підготовка до опалювального періоду 2018-2019 років

Сьогодні заступник міського голови Валерій Декусар та перший заступник міського голови Володимир Пелипенко провели засідання штабу з підготовки теплоелектро-централей, котелень, теплових мереж та опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.
Представники теплопостачальних організацій, комунальних підприємств, управляючих компаній, галузей освіти та охорони здоров’я проінформували про хід підготовки до нового опалювального періоду, повідомляють у міській раді.
Вони зазначили, що вцілому підготовка теплоелектро-централей, котелень, теплових мереж та опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період проводиться відповідно до графіку.
ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго» проводить планові ремонти котлів та теплових генераторів, а також ремонт теплових мереж. Наразі триває ремонт теплових мереж у нагірній частині міста, з 4 червні по 22 липня – виводитимуться в ремонт теплові мережі центральної частини міста. У плановому порядку проводиться ремонт житлового фонду, дахів, здача теплових вузлів управляючими компаніями, ведеться відповідна підготовка до зимового періоду і у закладах освіти, медицини, культури та комунальних підприємствах. Необхідні заходи щодо підготовки до нового опалювального періоду проводяться і  ТЕЦ  вагонобудівного заводу  та КП «Теплоенерго».
Представники теплопостачальних організацій, які брали участь у засіданні штабу, звернули увагу керівників управляючих компаній на необхідність усунення проблем щодо ізоляції теплових мереж у підвальних приміщеннях житлових будинків, вирішити питання обмеження доступу сторонніх осіб до теплових вузлів, замінити пошкоджене скло на вікнах та двері до технічних приміщень  тощо.
Серед проблемних питань вони називають і розбалансування внутрішньобудинкової системи опалення, що  стало причиною низької температури в окремих квартирах та кімнатах  мешканців взимку цього року. Представники Кременчуцької філії ПАТ «Полтаваобленнерго» наголошують, що лічильник тепла не економить тепло, а лише обліковує теплову енергію, яка подається на будинок. Тож втручання у його роботу та перекривання засувок лише призводить до розбалансування внутріщньобудинкової системи.  Реально економить теплову енергію та реагує на температуру зовнішнього повітря лише індивідуальний тепловий пункт. У Кременчуці є позитивний досвід кількох ОСББ, які встановили ІТП, завдяки чому реально зекономили  при оплаті за тепло.
Заступник міського голови Валерій Декусар та перший заступник міського голови Володимир Пелипенко  наголосили, що підготовка до нового опалювального сезону – сьогодні одне із пріоритетних завдань, його   триматимуть на постійному контролі, станом на 1 жовтня 2018 року готовність до подачі тепла має бути 100 відсотковою.