Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці ремонтують дороги магістрального та другорядного значення

У Кременчуці бригади дорожників проводять поточний ремонт асфальтобетонного покриття доріг магістрального та  другорядного значення.
Наразі кременчуцькі дорожники продовжують роботи на вулицях і провулках лівобережної частини Кременчука, а також його віддалених мікрорайонах, повідомляють у міській раді.
У Кременчуці цьогоріч ставиться  акцент на ямковому ремонті доріг, на відновленні дорожнього покриття на  внутришньоквартальних проїздах  і тротуарах.
З кожним роком міські дорожники удосконалюють технологію укладки асфальтобетонного покриття, щоб відремонтовані ділянки мали більший термін експлуатації.   Зокрема, наразі знімають старе ушкоджене дорожнє покриття повністю та укладають новий асфальт великими смугами. Під час проведення таких робіт на  автомагістралях  також передбачаються всі умови як для руху автомобільного транспорту, так і для роботи дорожніх бригад.  
Відповідно до планів ШРБУ на цьому тижні  різними видами дорожніх робіт охоплені проспект Лесі Українки, вулиці Богаєвського, Жадова, Сумська, Велика набережна, провулок Героїв Бреста тощо.