Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці нагородили переможців конкурсу відеороликів «Разом за добро!»

Конкурс відеороликів “Разом за добро” проводиться в  нашому місті четвертий   рік поспіль та є одним із проектів, передбаченим для реалізації  Комплексною програмою «Молодь Кременчука» на 2016-2020 роки.  
Його основною метою є профілактика соціально-негативних явищ у молодіжному середовищі шляхом зйомки відео роликів самими представниками учнівської та студентської молоді, повідомляють у міській раді.
Цього року заявки на учать у конкурсі відеороликів «Разом  за добро!» надійшли від 18 закладів освіти Кременчука, авторами яких стали представники учнівських і студентських колективів.
Участь у церемонії нагородження переможців взяли заступник міського голови Руслан Проценко та керівник Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій Світлана Пищита.  Вітаючи учасників конкурсу, Руслан Проценко наголосив, що в порівнянні з іншими молодіжними проектами цей конкурс достатньо молодого віку. Однак, беручи до уваги кількість конкурсних робіт і кількість їх переглядів в Інтернеті, можна зробити висновок, що він став популярним у суспільстві. Найбільша його цінність полягає в тому, його заснувала молодь для виховання молоді.
Світлана Пищита зазначила, що цього року була значна конкуренція між авторами відео роликів. Теми різні, методи їх розкриття також, але головне, що вони несуть добро в суспільство.
 
Переможцями конкурсу відео роликів «Разом  за добро! – 2018» у ІІ  категорії стали колективи закладів вищої освіти:
3 місце посіла робота Кременчуцького  педколеджу «Віртуальний світ: дві сторони медалі».
2 місце –  робота Кременчуцького інституту  вищого навчального закладу «Університет Альфреда Нобеля» – «Ти сам собі країна»
1 місце – робота ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «ЯУкраїнець»
 
Переможцями конкурсу відео роликів «Разом  за добро! – 2016» у І  категорії стали колективи загальноосвітніх закладів:
3 місце – зайняла робота учнів ЗОШ №28 «Волонтери – люди доброї волі»
2 місце – робота учнів ЗОШ №17 «Підлітковий булінг»
1 місце – робота учнів ЗОШ№20 «Тварини – це  не іграшки».