Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці чотири ГО отримають з міського бюджету по 25 тис. грн

Учора відбулося друге засідання ради сприяння розвитку міжсекторного партнерства, другий етап конкурсу соціальних програм та проектів недержавних неприбуткових організацій у Кременчуці на 2018 рік.
Як повідомляють у міській раді, головуючий на засіданні заступник міського голови ради  Руслан Проценко зазначив, що цього року на фінансування конкурсу соціальних програм та проектів недержавних неприбуткових організацій з міського бюджету виділять 100 тисяч. 
Заявки на участь у конкурсі у 2018 році подали 4 громадські організації – ГО СК «Кремінь дзюдо» – на організацію та проведення Всеукраїнських турнірів та Чемпіонатів області з дзюдо, ГО «Фонд підтримки студентської молоді» – на проект «Фестиваль сучасної молодіжної культури «Extreme-zonе», ГО «Фонд підтримки студентської молоді» – на проведення фестивалю «Extreme-zonе Musik», ГО «Футбольна академія «Ягуар» – на програму розвитку дитячого футболу у Кременчуці.
Представники цих громадських організацій представили членам ради сприяння розвитку міжсекторного партнерства свої проекти та розповіли, на що планують витрати бюджетні кошти.
Після цього, прийняли рішення виділити всім учасникам по 25 тис. грн на фінансування заявлених на конкурс проектів.