Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У двох селах Кременчуцького району з’явилися нові дитячі майданчики

У Гориславському дитсадку «Бджілка» Кременчуцького району днями урочисто відкрили ігровий майданчик. Його спорудили за ініціативи та фінансової підтримки депутата Полтавської обласної ради від УКРОПу Валерія Чечеля.

Загалом з депутатського фонду Валерій Чечель виділив трохи більше 200 тис. грн на дитячі майданчики у селах Гориславців та Кривушів Кременчуцького району. Тепер там на місці руїн та решток радянських гойдалок і споруд з’явилися сучасно облаштовані місця для дозвілля дітей.

«У Гриславцях і Кривушах діти не мали повноцінного грального майданчика. Ще з радянських часів у цих селах залишилися старі поодинокі металеві конструкції, які й гойдалками складно вже було назвати. Дітям фактично не було де погратися. Гориславці – невеличке село. Жителі тут не дуже заможні люди. Самотужки сільська громада не змогла б зробити своїй малечі такий подарунок», – сказав Валерій Чечель.

На урочистому відкритті дитячого майданчика тішилися всі: діти випробовували нові гірки та гойдалки, а дорослі раділи їхнім успіхам. Сам же депутат пообіцяв, що й надалі опікуватиметься тим, щоб діти мали можливість активно проводити час та якісно відпочивати. Особливої підтримки, наголосив укропівець, потребують саме маленькі мешканці невеличких сіл, батьки яких просто не маю можливості розважати дітлахів на платних атракціонах у великих містах.

Перейти до вмісту