Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини проводять для дітей цікаві заходи, щоб нагадати правила безпеки життєдіяльності (ФОТО)

Для того, аби розповісти дітлахам як уникнути біди та що робити коли надзвичайна подія вже сталася фахівці обласної Служби порятунку “101” проводять пізнавальні інформаційно-профілактичні заходи. Рятувальники відвідують школи, дитячі садочки, проводять екскурсії по пожежним частинам, організовують різноманітні конкурси та вікторини, повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Полтавській області.

Так, 24 травня співробітники ДСНС провели цікаві заходи для учнів навчальних закладів Кременчука, Полтави, Горішніх Плавнів, а днями раніше для дітей з Козельщини, Чорнух та Лубен.

Під час заходів рятувальники розповідали дітям правила пожежної безпеки, зокрема як не допустити пожежі в будинку, під час відпочинку на природі, також роз’яснювали правила поведінки поблизу водойм, у лісових масивах. Крім того, фахівці Служби навчали алгоритмам дій на випадок виникнення пожежі, виявлення підозрілих речей, вибухонебезпечних предметів.

Окремою частиною профілактичних заходів стала демонстрація роботи вогнеборців. Рятувальники показали дітям пожежні автомобілі, бойовий одяг, спеціальне обладнання. Також, продемонстрували їх у дії під час гасіння умовної пожежі. Діти мали змогу не лише більше дізнатися про роботу вогнеборців, а й на мить стати представником героїчної професії. Дітлахи залюбки фотографувалися на згадку в пожежному автомобілі, в захисному одязі рятувальників, також гасили умовну пожежу.

Слід зазначити, що в деяких закладах освіти також були проведені конкурси малюнків на пожежну тематику. Аби школярі пам’ятали правила безпечної поведінки рятувальники наприкінці заходів вручали тематичні листівки та пам’ятки з безпеки життєдіяльності.