Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини допомагатимуть забезпечувати пожежну та техногенну безпеку під час матчів Ліги чемпіонів

22 травня 16 рятувальників та 3 одиниці техніки відправилися до Київської області для надання допомоги по забезпеченню пожежної та техногенної безпеки під час фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок, повідомляє прес-служба ДСНС в Полтавській області.

Слід зазначити, що перед відправленням особовий склад обласної Служби порятунку “101” пройшов усі необхідні інструктажі та додаткові відповідні заняття, зокрема з дотримання заходів безпеки, дисципліни та поведінки, вивчення особливостей об’єктів і специфіки виконання завдань за призначенням з урахуванням наявних ризиків та загроз.

Серед інших завдань, для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, дорожньо-транспортні пригоди рятувальники Полтавського гарнізону ДСНС України чергуватимуть на основних автомобільних шляхах, що ведуть до Києва.

“Полтавські рятувальники готові до дій за призначенням та у разі необхідності нададуть своєчасну та кваліфіковану допомогу. Маємо достатній досвід та технічне забезпечення для виконання завдань будь-якої складності”, – зауважив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко.