Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Розвивати туризм: декілька великих громад Полтавщини хочуть створити потужний туристичний кластер

Створення нового потужного туристичного кластеру, який об’єднає 4 райони, ініціювала Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування.

У п’ятницю, 11 травня у Кобеляцькому районі (село Світлогірське) відбудеться практичний семінар та підписання Меморандуму між представниками ОТГ, районних, міських та сільських рад 4 районів про реалізацію Проекту створення туристичного кластеру. Цей захід стане важливим кроком для розвитку туристичного потенціалу Полтавщини і дозволить об’єднати зусилля виконавчої та представницької влади чотирьох районів Полтавщини у сфері туризму.

Меморандум про співпрацю підпишуть представники громад Кобеляцького, Новосанжарського, Решетилівського та Козельщинського району.

Райони-сусіди мають власні унікальні напрацювання у сфері туризму, а також багату історико-культурну спадщину, традиційні туристичні заходи і маршрути, інфраструктурні об’єкти. Проте синергія зусиль дозволить вивести розвиток туризму на новий якісний рівень, – переконані учасники меморандуму.

Створення кластеру (об’єднання споріднених за видом діяльності підприємств та організацій) допоможе покращити інфраструктурну мережу, підвищити якість туристичного сервісу, започаткувати нові маршрути та популяризувати існуючі, активізувати потік туристів.

Полтавщина має всі умови для того, щоб стати потужним туристичним центром: багата земля і природа, унікальні культурні та історичні пам’ятки, великий людський потенціал, вдале географічне розташування на перетині головних шляхів України. Створення кластеру — один із важливих кроків на шляху до цього, – переконані в Полтавській обласній Асоціації органів місцевого самоврядування. Якщо проект вдасться успішно реалізувати у межах 4 районів, то цей досвід буде поширюватися і на інших територіях Полтавської області, – підкреслюють в Асоціації, яка створена для об’єднання і координації зусиль громад в реалізації подібних проектів.

Практичний семінар та підписання Меморандуму відбудеться у конференц-залі бази “Берег” (с. Світлогірське, Кобеляцький район).

Дата та час заходу: 11 травня 2018 року, 11-00. У роботі візьмуть участь голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, народні депутати, представники громад та туристичної галузі.