Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розвиток системи збирання, сортування, перероблення й запобігання утворенню твердих відходів обговорили у Полтаві

В «Інституті розвитку міста» Полтавської міської ради відбулося засідання міждисциплінарної робочої групи з розгляду концепції сфери розвитку «Довкілля та розвиток зелених зон», що проводиться за міжнародним проектом «Інтегрований розвиток міста».

Його мета – розвиток міст-учасників – Вінниці, Житомира, Полтави і Чернівців – відповідно до засад Європейської хартії місцевого самоврядування та Лейпцизької хартії сталого європейського міста, повідомляють у Полтавській ОДА.

Замовниками проекту є Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державний секретаріат з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Ініціатива спрямована на покращення умов життя міського населення у сталий спосіб, міста мають стати центрами зростання економічно сильної та демократичної України.

Міждисциплінарна робоча група об’єднує представників структурних підрозділів Полтавської обласної державної адміністрації (Департаменту екології та природних ресурсів і Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства), Полтавської міської ради, науковців і представників громадських організацій обласного центру.

Під час засідання експерти проекту презентували і детально обговорили такі цілі розвитку в межах концепції:

  • створення інформаційно-аналітичної системи екологічного моніторингу й управління в місті;
  • збереження й розвиток зелених насаджень, водоохоронних і природно-рекреаційних зон міста та їх елементів;
  • розвиток системи збирання, сортування, перероблення та запобігання утворенню твердих відходів;
  • розвиток екологічної просвіти й підвищення рівня екологічної культури населення міста.