Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Питання щодо недопущення поширення вузликового дерматиту ВРХ в господарствах Кременчука обговорили на засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії

Фахівці Кременчуцької районної державної лікарні ветеринарної медицини мають застосувати всі профілактичні заходи з метою запобігання та недопущення поширення  вузликового дерматиту  великої рогатої худоби. Таке рішення ухвалили на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконкомі Кременчуцької міської ради у зв’язку з реєстрацією цієї хвороби на території Російської федерації на кордоні з Донецькою та Луганською областями.
 
Члени протиепізоотичної комісії обговорили та ухвалили низку рішень щодо недопущення занесення даного захворювання на територію Кременчука, повідомляють у міській раді.
Зокрема, в господарствах всіх форм власності, що зареєстровані в межах міста,  необхідно забезпечити обов’язкове проведення ідентифікації всього наявного поголів’я великої рогатої худоби.  Вивід тварин на пасовища дозволяється після попередньої обробки засобами, які забезпечують захист тварин від укусів комах. Перед завезенням великої рогатої худоби в господарство власники мають обов’язково повідомити місцеву службу ветеринарної медицини, щоб під їх безпосереднім наглядом провести профілактичний карантин після завезення.