Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинські школярі взяли участь у проведенні дослідження якості освіти PISA-2018

У квітні 38 учнів Пирятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 взяли участь у проведенні міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018.

Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти укладено Угоду про партнерство у проведенні міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018 із Полтавським університетом економіки і торгівлі, яка передбачає зобов’язання сторін щодо забезпечення дотримання умов проведення міжнародного дослідження, стимулювання активної участі в ньому учнівської та студентської молоді, повідомляють у міській раді.

Зокрема, після закінчення тестування жеребкування з-поміж більше ніж 300 учасників з Полтавської області було обрано три учасники, серед яких 2 – з Пирятинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, кожен з яких отримає в подарунок ноутбук або планшет.

Вручення призів переможцям розіграшу відбувається у приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі, який виступив ексклюзивним партнером у забезпеченні якісного проведення міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018 у Полтавській області.