Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Працівники Полтавського міськвиконкому візьмуть участь у загальноміському суботнику

Міський голова Олександр Мамай провів організаційну нараду, присвячену проведенню суботника, який відбудеться завтра, 5 травня. Участь у зібранні взяли керівники управлінь та відділів міськвиконкому, а також представники районних у Полтаві рад.

Нагадаємо, із 4 квітня по 4 червня у Полтаві проходить традиційний двомісячник чистоти та благоустрою. 5 травня до спільної справи долучаться працівники міськвиконкому та виконкомів районних у м. Полтаві рад. Міський голова Олександр Мамай зауважив, що об’єднавшись, ми зможемо зробити наше місто якомога чистішим:

– Прибирання міста – спільна справа. Так, до прибирання в рамках двомісячника чистоти та благоустрою, долучаються не лише комунальні служби, але й трудові колективи, громадські організації, студенти та школярі.

Тільки протягом останніх днів організували безліч суботників в різних мікрорайонах та дворах. Дивлячись на те, скільки сміття люди виносять до контейнерів, розумієш, що кожна родина у своєму будинку, у своєму дворі наводить лад. Завтра візьмуть участь в загальноміському суботнику більше 400-от працівників міськвиконкому. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуюча справами виконкому Наталія Сук повідомила, що завтра службовці працюватимуть на п’яти об’єктах: Супрунівському, Яківчанському, Решетилівському шляхопроводах, на шляхопроводі через р. Ворскла, а також фарбуватимуть паркан навколо будівлі міськвиконкому.

Для проведення робіт по фарбуванню турнікетів на зазначених об’єктах, управлінням житлово-комунального господарства було закуплено близько 250 літрів сірої фарби, більше 1 тони білої та більше 1 тони чорної фарб, а також близько 300 літрів розчинника. Задля безпеки працюючих на об’єктах, під час проведення робіт на шляхопроводах будуть встановлені спеціальні дорожні знаки.

Також, під час наради, голови районних у м. Полтаві рад прозвітували про уже виконану роботу в рамках двомісячника чистоти, а також розповіли про план роботи під час суботника. Відтак, працівники зазначених виконкомів 5 травня виконуватимуть роботи по фарбуванню турнікетів, дитячих майданчиків, прибиранню міських територій та інші.

Міський голова Олександр Мамай звертається до керівників підприємств, установ, організацій, закладів торгівлі і громадського харчування, колективів та об’єднань з проханням долучатися до загальноміського прибирання!