Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Понад 3000 полтавців вже скористалися послугами експертів органів Держгеокадастру

Понад 3000 полтавців вже скористалися послугами експертів органів Держгеокадастру в рамках пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

З початку року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами органів Держгеокадастру у Полтавській області прийняли до опрацювання 3 339 проектів землеустрою з інших областей, з яких на сьогодні опрацювали 3 247 проектів. Позитивну оцінку експертів отримали 2 399 проектів, негативну – 848 примірників землевпорядної документації.

За цей же період на погодження до інших областей територіальними органами Держгеокадастру у Полтавській області направили 3 351 проект землеустрою.

У Полтавській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 24 особи.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.