Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на захід “Віра. Сила. Любов” присвячений Дню матері

11 травня о 16:00 у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбудеться урочистий захід «Віра. Сила. Любов» для матерів і дружин учасників бойових дій на Сході України, присвячений Дню матері.

До Міжнародного Дня матері 11 травня  о 16:00 відбудеться урочистий захід «Віра. Сила. Любов» для матерів і дружин учасників бойових дій на Сході України. У програмі заходу заплановано відзначення першою відкритою громадянською нагородою полтавчанок, чиї сини і чоловіки захищають Україну.

Водночас знак народної пошани отримають волонтери нашого міста за значний особистий внесок у розбудову миротворення в Україні у період проведення неоголошеної війни.

Відбудеться нагородження медиків та журналістів, що своєю діяльністю показують активну життєву позицію та роблять неоціненний особистий внесок у благодійну справу на Полтавщині.

Матері та дружини загиблих у нашому місті неодноразово виступають ініціаторами гуманітарних місій задля допомоги бійцям АТО. Волонтерський рух на Полтавщині налічує понад 400 учасників, що постійно підтримують і опікуються сім’ями бійців та безпосередньо нашими військовими на Сході. Також усіх глядачів очікує концертна програма за участі заслужених артистів України у складі пісенно-танцювального ансамблю «Полтава».  

Організаторами заходу виступає БФ «Карітас Полтава» спільно з Управлінням сім’ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Полтавської міської ради.