Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці провели в останню путь Григорія Гриня

25 травня у Полтаві в останню путь провели заслуженого журналіста України Григорія Гриня. Його відспівували у Сампсоніївській церкві і поховали на новоміському цвинтарі.

Вшанувати Григорія Федосійовича прийшли його близькі, друзі, колеги, посадовці.

Нагадаємо, Григорій Гринь народився 15 серпня 1957 року в с. Орданівка Диканського району Полтавської області.

Після закінчення факультету журналістики Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка працював у диканській районній газеті «Трудова слава», обласній газеті «Зоря Полтавщини», парламентському виданні – «Голос України».

З 2004 по 2016 рік очолював Всеукраїнську громадсько-політичну газету «Зоря Полтавщини».

Григорія Гриня неодноразово обирали секретарем Національної спілки журналістів України та головою Полтавської обласної організації НСЖУ.

Григорій Гринь був талановитим, високопрофесійним журналістом, добре знав життя, людей і свою справу; любив Україну та рідну землю. Він писав на злободенні теми. Завжди займав активну життєву та громадянську позицію. Непримиримо ставився до недоліків, нехлюйства, недбальства, байдужості.

Є лауреатом багатьох журналістських конкурсів і премій. Обирався депутатом Полтавської обласної ради. Держава високо оцінила працю журналіста – він кавалер ордена «За заслуги» двох ступенів, удостоєний почесного звання “Заслужений журналіст України”.