Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський військовий госпіталь отримав гуманітарну допомогу зі США

Понад 30 коробок вантажу надійшло із американського міста Рочестер до полтавського військового госпіталю, повідомили у “Полтавському батальйоні небайдужих».

Кожен бокс пронумерований, позначений і детально описаний дбайливими волонтерами у США. Вони збирали та сортували медичний реманент – перев’язувальні матеріали, бинти, хірургічні пакети та багато іншого.

До реалізації цієї потрібної ідеї долучилися організації «Intervol», «ROC Maidan», 120 відділ Союзу Українок в місті Рочестер, «Українська Федеральна Кредитна спілка», місія Марената, організація «Міста-побратими Ірондеквойт-Полтава».

Обрали для допомоги саме військовий госпіталь, адже українці в Америці активно стежать за ситуацією на Сході та прагнуть перемоги нашої держави над окупантом.

30 травня полтавські лікарі місцевого армійського медичного закладу отримали вантаж офіційно.

Подібна допомога від громади з Рочестеру надійшла у військовий госпіталь вдруге. Цього разу оформленням вантажу займалися благодійний фонд «Вефіль» (Івано-Франківськ) і громадська організація «Команда небайдужих» (Полтава). Консультував американських друзів на предмет медичних потреб лікар-хірург Кирило Орлов. Завдяки програмі «Гуманітарна пошта України» (Нова Пошта) медичний реманент дістався до Полтави безкоштовно.