Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники роз’яснюють громадянам правила безпечної поведінки на природі

29 травня співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області разом з працівниками лісгоспів, поліції провели профілактичні рейди в містах Кременчук, Горішні Плавні, Шишацькому, Чорнухинському, Семенівському районах, а днем раніше рятувальники провели подібну інформаційно-роз’яснювальну роботу в Полтавському, Лохвицькому, Чутівському та Пирятинському районах.

Під час спілкування з громадянами фахівці обласної Служби порятунку «101» роз’яснювали громадянам про небезпеки спалювання сухої рослинності, правила безпечної поведінки під час відпочинку на природі та поблизу водойм.

Також, нагадали про обмеження, які існують під час надзвичайного рівня пожежної небезпеки та відповідальність за вчинення дій, що призвели до пожежі в природних екосистемах. Для того, щоб люди не забували та дотримувалися елементарних правил безпеки рятувальники вручали тематичні листівки та пам’ятки.

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування у лісових масивах та під час відпочинку на воді. У разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101.