Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Полтавські податківці викрили сім фінансових операцій пов’язаних з відмиванням грошей

З початку року за ініціативними матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Полтавській області було виявлено сім фінансових операцій, що можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Полтавській області.

За результатами аналітичного дослідження складено 8 матеріалів з ознаками кримінального правопорушення за наступними статтями: за ст. 205 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 1 млн 95 тис. грн, за ст. 222 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків майже 4,4 млрд грн, за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків майже 4,4 млрд грн, за ст. 202 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 385 тис. грн, за ст.366 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 83 тис. грн, за ст. 212 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків майже 4,8 млн грн, за ст. 191 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 298 тис. грн.

За матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Полтавській області обліковано одне кримінальне правопорушення на загальну суму 735 тис. грн за статтею 212 Кримінального кодексу України.

Відшкодовано збитків за кримінальними правопорушеннями – 200 тис. грн.