Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські патрульні долучилися до акції присвяченої Міжнародному дню боротьби за права осіб з інвалідністю

Сьогодні, в переддень Міжнародного дня боротьби за права осіб з інвалідністю, патрульні поліцейські спільно з представниками Національної асамблеї людей з інвалідністю України в Полтавській області, членами міського комітету доступності, ГО “МІСТ”, представниками влади, громадськими активістами та ЗМІ провели акцію для привернення уваги громадян міста на проблему, що стосується паркувальних місць для транспорту осіб з інвалідністю, повідомляє прес-служба патрульної поліції Полтавської області.

Під час заходу, інспектори роздавали водіям листівки-попередження про відповідальність за паркування на місцях для людей з інвалідністю та проводили профілактичні бесіди.

Нагадуємо, що з 26 жовтня минулого року вступили в дію зміни до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування (зупинку, стоянку) транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

Зокрема, санкція ст. 122 ч.5 КУпАП передбачає стягнення в розмірі від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 – 1700 гривень) за відповідне правопорушення.