Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські дворові футболісти перемогли у І етапі фіналу Всеукраїнського чемпіонату

Переможці полтавського етапу, команда “Молодь” 15-го квітня відвідала столицю України та взяла участь у матчі дружби.

Також на представників полтавської команди чекав приємний сюрприз – дітям організували екскурсію Національним спортивним комплексом «Олімпійський», повідомляють у поліції.

24 травня на столичному стадіоні імені В. Баннікова пройшов фінал першого етапу чемпіонату.

8 кращих команд спортсменів віком 11-15 років із різних областей України вкотре вийшли на поле, щоб визначитися в першості та вийти в другий етап фіналу, який відбудеться у серпні.

Полтавська команда «Молодість» знову продемонстрували силу незламного духу та жагу до перемоги, і в запеклій боротьбі вибороли заслужене золото.
Нагороди юним талантам з Полтави та іншим переможцям вручали начальник Управління ювенальної превенції Нацполіції Лариса Зуб, Президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу Ілля Кива та віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко.

Тож до Полтави юні спортсмени привезли позитивні враження, кубок, медалі, грамоти, спортивний інвентар та інші подарунки. До заповітної мрії, а саме виділення коштів для будівництва стадіону, залишилася лише одна гра у фіналі.

Отриманий у запеклій боротьбі переможний кубок юні гравці презентували начальникові поліції Полтавської області Андрію Замахіну.