Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтава: “Вуличний університет” стартував у новому сезоні

Днями на відкритій громадській арт-платформі, що біля Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка, відбулася інтерактивна лекція на тему: «Тату і пірсинг: від безпеки до ризику»*.

Лектори “Вуличного університету” – інтерни кафедри дитячої стоматології факультету післядипломної освіти Вікторія Білогурова та волонтери Вікторія Войнаш, Михайло Харів, розповіли присутнім про історію походження тату і пірсингу, символіку тату та про те, наскільки популярні елементи молодіжного стилю можуть вплинути на здоров’я людини. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Захід проходив за підтримки Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю і кафедри дитячої стоматології ВДНЗУ «УМСА».

Орагнізатори «Вуличного університету» запрошують всіх охочих на наступну зустріч за темою: «Збираємо валізу на відпочинок», яка відбудеться 24 травня о 18.00, на відкритій громадській арт-платформі. Найактивнішого учасника чекає сюрприз від організаторів.

Захід відбувся у рамках проекту «Здорові ми – здорова Україна» – переможця конкурсу проектів спільних заходів, розроблених дитячими, молодіжними громадськими організаціями, їхніми спілками, Студентською радою Полтави, органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації (державної і недержавної форми власності) міста на виконання міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки.