Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Півсотні юнаків взяли участь у І міському спортивно-просвітницькому квесті «Наркотики – не моя тема»

Учні 10 полтавських професійно-технічних закладів освіти, які взяли участь у квесті, на практиці довели, що цінують життя, дбають про власне здоров’я  і добре розуміються на своїх правах та обов’язках.

Захід відбувся завдяки підтримці Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я» – «Альтаїр» (центр дружній до підлітків) та ГО «Сокіл», які перевіряли фізичну витривалість учасників на смузі перешкод, повідомляють у поліції.

50 юнаків, серед яких майбутні перукарі, фахівці сфери послуг і торгівлі, радіотехніки, машиністи та інші представники важливих для суспільства професій, успішно пройшли випробування на 8 локаціях, розташованих у парку Перемоги. Серед «екзаменаторів» були і поліцейські. Локація правоохоронців під назвою «правовий поєдинок» виявилася однією із найважчих, але не менш цікавою.

Окрему відзнаку за найкращий плакат-візитівку вручили команді Полтавського професійного ліцею транспорту.


А від Головного управління поліції області усі навчальні заклади, які підтримали проект «Накротики – не моя тема» отримала Подяки.

Були і сюрпризи – зі сцени молодь вітали виконавці авторських пісень, маленькі брейк-денсери та службові собаки Кінологічного центру поліції області.