Ви тут:
Суспільство Україна 

Під час ООС необхідно використовувати та удосконалювати кращий досвід АТО, не допускати попередніх помилок, – Степан Полторак

На цьому наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час перебування в районі виконання завдань операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, повідомляє прес-служба Міноборони України.

Зокрема, під час заслуховування керівництва ООС, Степан Полторак наголосив:

“Зараз нам потрібно визначити першочергові кроки, що дозволять всі проблеми, які були під час проведення АТО, залишити у минулому, а досвід, набутий в ході АТО, максимально розширити, удосконалити та використати в ході операції ОС”.

Міністр оборони України поставив завдання Командувачу ОС генерал-лейтенанту Сергію Наєву в максимально стислі терміни проаналізувати ті проблемні питання, що виникали під час проведення АТО по всіх напрямках діяльності, визначити чинники, що впливали на їх виникнення, зробити висновки та не допустити їх в подальшій роботі.

“Зараз на етапі початку ООС дуже важливо не зруйнувати ті механізми, той позитивний досвід, який був набутий під час проведення АТО. Нам потрібно взяти те найкраще, що було запроваджено за останні 4 роки. І тут я вимагаю від вас, як від командувача ООС провести роботу з вивчення та удосконалення саме цього досвіду”, – Степан Полторак.