Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Перевізник”: протягом двох тижнів полтавські патрульні перевірили більше 400 автобусів

З 20 квітня до 3 травня поточного року полтавські патрульні оглянули більше 400 автобусів, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів, в тому числі 22 транспортні засоби, що використовуються для перевезення організованих груп дітей.

Усього за вищезазначений період інспектори виявили 26 автобусів, які мають технічні несправності. У сфері порушення Правил дорожнього руху водіями пасажирського транспорту патрульні зафіксували 126 правопорушень, серед яких перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 40, порушення вимог дорожніх знаків та дорожньої розмітки ‒ 14 , порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів ‒ 13, керування водієм без необхідних документів ‒ 3, керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль ‒ 6, керування водієм автобусом без відповідних документів – 3 та інші.

Інспектори проводили з водіями профілактичні бесіди та надали роз’яснення в деяких питаннях щодо вимог чинного законодавства в сфері безпеки перевезення пасажирів. За низку порушень правил дорожнього руху з боку водіїв автобусів останні отримали відповідні адміністративні матеріали.

Також були вжиті заходи стосовно посадових осіб за ст. 128 КУпАП (випуск на лінію транспортних засобів, технічний стан яких не відповідає встановленим вимогам або без необхідних документів, передбачених законодавством).

У поліції нагадують, що комплекс цільових заходів “Перевізник” має на меті посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення перевезень та додержання законодавства у зазначеній сфері.