Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Новий Porsche Cayenne E-Hybrid показали офіційно (ФОТО)

Німецька компанія Porsche офіційно представила флагманський гібридний позашляховик Cayenne E-Hybrid нового покоління, пише auto.24tv.ua.

Автомобіль, оснащений 455-сильною установкою, здатний прискорюватися з нуля до першої сотні за 4,7 секунди і розганятися до максимальної швидкості 252 км / г.

За харчування гібридного позашляховика Porsche Cayenne E-Hybrid 2019 модельного року відповідає 3,0-літровий двигун V6 з наддувом, який виробляє 335 кінських сил і 450 Нм крутного моменту, і електричний двигун потужністю 134 кінські сили і 400 Нм крутного моменту. Сумарно ці агрегати генерують 455 кінських сил.

Крім цього, в оснащення флагманського гібридного позашляховика Porsche Cayenne E-Hybrid нового покоління входить комплект акумуляторних батарей на 14,1 кВт / год. Згідно з даними виробника, автомобіль здатний прискорюватися з нуля до першої сотні за 4,7 секунди.

У компанії розповіли, що блок акумуляторних батарей нового гібридного позашляховика Porsche Cayenne E-Hybrid 2019 модельного року такого ж розміру як у попередника, але він має «більш високу пропускну здатність і поліпшену щільність енергії». Заявлений запас ходу на електротязі – 44 км по циклу NEDC (New European Driving Cycle). Максимальна швидкість (на електротязі) – 133 км / г.

На повний заряд акумуляторних батарей гібридного позашляховика Porsche Cayenne E-Hybrid нового покоління від звичайної електромережі необхідно 7 годині 48 хвилин. Якщо ж використовувати більш потужну зарядну станцію, то цей час скорочується до 2 годин і 18 хвилин. Спеціальний додаток для смартфонів дозволяє стежити за «заправкою» автомобіля через Інтернет.

Що стосується зовнішнього вигляду. Гібридний позашляховик Porsche Cayenne E-Hybrid нового покоління візуально практично нічим не відрізняється від звичайної моделі. Традиційно автомобіль отримав набір унікальних колісних дисків, під якими красуються гальмівні супорти кольору Acid Green. Також машина отримала відмінні значки з акцентами Acid Green і спеціальний порт для зарядки.

Невеликі зміни тривають в кабіні. Наприклад, гібридний кросовер Porsche Cayenne E-Hybrid 2019 модельного року отримав акценти Acid Green. Крім усього іншого, для машини доступна модифікована інформаційно-розважальна система, яка відображає дані про гібридній системі автомобіля.

В даний час відомо, що гібридний кросовер Porsche Cayenne E-Hybrid нового покоління надійде в продаж в США на початку 2019 року. Мінімальна ціна – від $ 79 900.