Ви тут:
Суспільство Україна 

НАЗК внесло припис Уляні Супрун стосовно директора науково-практичного центру

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про внесення припису виконуючій обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляні Супрун стосовно директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Олександра Ларіна, повідомляє прес-служба НАЗК.

За результатами проведеної перевірки Національне агентство встановило, що директор науково-практичного центру, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, порушив вимоги статті 28 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не повідомив Міністерство охорони здоров’я про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, пов’язаного з перебуванням у його підпорядкуванні протягом тривалого часу його дружини.

Згідно з приписом, Національне агентство вимагає провести службове розслідування та розглянути питання щодо притягнення винної особи до встановленої законом відповідальності.

Припис Національного агентства є обов’язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.