Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Нашому роду нема переводу”: на Полтавщині вперше відбувся обласний конкурс на краще родинне дерево

3 травня у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбулося урочисте відкриття виставки робіт першого обласного конкурсу на краще родинне дерево «Нашому роду нема переводу».

Учасників заходу привітала Інна Анатоліївна Сіріченко, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, яка наголосила на важливості родинного виховання у контексті національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, повідомляють у Департаменті освіти.

Конкурс за підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації засновано відділом раннього розвитку дитини Полтавського ОЦЕВУМ.
Основні завдання конкурсу –  виховання у дітей шанобливого ставлення до історії свого роду, сприяння зростанню в них інтересу до життя сім’ї, створення умов для розвитку творчості дитини шляхом виготовлення родинного дерева.
На конкурс було подано 111 робіт маленьких дослідників та їх родин із закладів дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти з 19 районів області, серед яких 32 дитини – віком від 4 до 6 років та 79 дітей – віком від 7 до 11 років.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Роботи, виконані в різних техніках (живопис, графіка, аплікація та ін.), відтворювали історію поколінь роду з фотографіями братів, сестер, батьків, дідусів-бабусів, прадідусів-прабабусів, зазначалися також їх імена, роки народження, професії тощо.
Журі оцінило напрацювання дітей у дослідницько-пошуковій роботі, техніку виконання та оригінальність творів. Визначено наступних переможців, які будуть нагороджені почесними грамотами:

І вікова категорія (віком від 4 до 6 років) – 1 місце Гайдабура Іван – вихованець дошкільного навчального закладу  «Веснянка» Гадяцької міської ради та Рибалкіна Поліна – вихованка Радалівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради;
ІІ вікова категорія (віком від 7 до 11 років) – 1 місце Самотуга Денис – учень Вирішальненської загальноосвітньої школи I-III ступенів Лохвицької районної ради; Святелик Анна – учениця Глобинської гімназії №1  ім. В.Є. Курченка Глобинської міської ради; Чунис Софія – Сем’янівський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради.