Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На виставці-ярмарку «ПОШУК» у Полтаві «Укрпошта» представила сторічні поштові марки

У Полтаві триває універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК». Один з учасників і партнерів заходу – Полтавська дирекція ПАТ «Укрпошта».

«На ярмарку діятиме поштове міні-відділення. Можна придбати книгу і відправити її друзям, родичам. Ще проводимо благодійну акцію – «Дерево добра».  Кожен може зірвати символічне яблуко і передплатити на власний вибір періодику для дітей-сиріт, вихованців шкіл-інтернатів та спеціалізованих закладів Полтавської області», – розповів директор Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Андрій Рижов.

Також «Укрпошта» підготувала виставку «Література Полтавщини на поштових мініатюрах». На чотирьох стендах виставлені конверти, марки та поштівки, присвячені літературній Полтаві та письменникам-полтавцям. Це унікальні експонати, зібрані за 40 років і надані Спілкою філателістів. Є марки, яким понад 100 років, є й сучасні колекційні зразки.  

Поштова тематика переважає і в роботах молодого художника і культуролога  Олега Яриніча. Він робить аплікації з поштових марок і оригінальні авторські листівки.