Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На транспортні маршрути Кременчука виїхали 5 нових тролейбусів

Це перші з 50 нових одиниць електротранспорту, які придбані для КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні.

Міський голова Віталій Малецький наголосив на тому, що сьогодні у Кременчуці розпочата «революція» в сфері пасажирських перевезень, повідомляють у міській раді.

Реалізація спільного з ЄБРР проекту вперше за багато років дозволить максимально оновити рухомий склад КП «Кременчуцьке тролейбусне управління», адже завдяки цій банківській установі  громада міста отримала безпрецедентну можливість користуватися сучасним пасажирським транспортом за доволі низьку ціну. У ці дні в Україні відзначаються Дні Європи.  

Знаковим є те, що відсьогодні Кременчук відкриває для себе сучасні європейські умови в сфері пасажиро перевезення. Дуже приємно, що цей сучасний пасажирський транспорт виготовлений на українському підприємстві, продукція якого є конкурентноспроможною на європейському ринку.  Керівник міста висловив слова вдячності всім причетним до впровадження проекту оновлення комунального електротранспорту в м. Кременчуці, а саме, Європейському банку реконструкції та розвитку, Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та екології (Е5Р), народному депутату України Юрію Шаповалову, голові Полтавської обласної державної адміністрації Валерію Головку, депутатському корпусу міста, компанії «Богдан – моторс», а також усім кременчужанам, які терпляче чекали виходу нового електротранспорту на міські маршрути. Іноземному інвестору цим проектом  ми доводимо, що Україна є надійним партнером, абсолютно прогнозованою та відповідальною країною.

Варто відзначити, що кожний тролейбус у порівнянні з тими транспортними засобами, що працюють на тролейбусних лініях Кременчука, є набагато енергоефективнішими,  забезпечений сучасними засобами комунікацій, що дозволяють тримати зв’язок між водієм і пасажирами, укомплектований зручними відкидними сидіннями,   розрахований для перевезення людей із обмеженими фізичними можливостями та з вадами зору, має 2 майданчики для перевезення колясок, облаштований  відеокамерами та відеореєстратором. Після повної  реалізації проекту оновлення комунального електротранспорту в м. Кременчуці на міських транспортних маршрутах працюватимуть 35 дванадцятиметрових тролейбусів, 5 – вісімнадцятиметрових та 10 – на автономному ходу.