Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщину надійшла субвенція з держбюджету для проведення виплат допомог та компенсацій

В області проведена виплата державної допомоги сім’ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але набула права на пенсійну виплату.

Допомога по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за травень 2018 року, повідомляють у Полтавській ОДА.

На обліку в органах соціального захисту населення перебуває 124,5 тис. одержувачів зазначених видів виплат.

Для здійснення виплати вказаних допомог за травень 2018 року районними  управліннями   соціального   захисту  населення зареєстровані фінансові зобов’язання в органах державної казначейської служби на загальну суму 120, 2 млн грн.

5 травня 2018 року в область надійшла субвенція з державного бюджету місцевим   бюджетам для проведення виплати допомог в повному обсязі.

Виплата проводиться установами поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.

Вказані види державної допомоги виплачуються відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 р. № 256.