Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція перевірила житлово-побутові умови родин, які опинилися в складних життєвих обставинах

Профілактичні заходи проводили спільно з представниками органів місцевого самоврядування, службою у справах дітей та навчальних закладів.

Хорольський район

Дільничними офіцерами поліції Сергієм Романенком, Артуром Вовком та Антоном Кравченком спільно із представниками служби у справах дітей Анною Кириленко, Покровськобагачанської об’єднаної територіальної громади Наталією Усик та завучем з виховної роботи навчального закладу Ніною Герман проведено перевірки умов проживання та виховання дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, повідомляють у поліція.

На жаль не всі батьки забезпечили право дітей на достатній життєвий рівень та створили умови, необхідні для всебічного розвитку дітей. Із такими проведено профілактичні бесіди щодо належного догляду за дітьми, необхідності поліпшення житлово-побутових умов для проживання, виховання та повноцінного розвитку дітей, цільового використання коштів на їх утримання.

Також попереджено про відповідальність за порушення прав і обмеження законних інтересів дітей, невиконання та ухилення від виконання батьківських обов’язків.

Чутівський район 

Інспектор з ювенальної превенції Марина Мироненко спільно з представниками служби у справах дітей Чутівської РДА та Чутівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перевіряли родини, в яких виховуються малолітні та неповнолітні діти.

Під час відвідування виявлено два факти неналежного виконання батьками своїх прямих обов’язків по вихованню дітей. Інспектором з ювенальної превенції складено адміністративні протоколи за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).