Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міський голова Полтави отримав «Орден спасителя нашого Ісуса Христа» від Патріархії УАПЦ

Сьогодні міський голова Олександр Мамай отримав відзнаку Патріархії Української Автокефальної Православної Церкви «Орден спасителя нашого Ісуса Христа». Вручив почесну нагороду очільникові Полтави Архієпископ Харківський і Полтавський Афанасій, з нагоди 120-річчя Патріарха Київського і всієї України Мстислава. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

– За той великий вклад, який Олександр Федорович вносить в розвиток духовності в Полтаві, соціально-економічний розвиток, культурний, наша церква з нагоди ювілею Патріарха Київського і всієї України Мстислава, вирішила вручити таку почесну нагороду, – зазначив священнослужитель.

Найбільша вдяка, розповів Архієпископ Харківський і Полтавський Афанасій, за сприяння у взятті в оренду помешкання, де проживав Патріарх Мстислав, у миру – Степан Скрипник:

– Нині цій хатині уже більше 200 років і вона у не найкращому стані. Нещодавно завдяки підтримці Олександра Федоровича та міської ради ми отримали половину музею в оренду. Зараз документи вже оформлені і ми можемо приступати до робіт. Нашим головним завданням є утримати це приміщення, щоби ця святиня не тільки для православного народу, але й усієї України, була збережена.

Міський голова у свою чергу подякував за таку високу нагороду та зазначив, що церква – центр духовності та єднання територіальної громади:

– Нині церква є тою ланкою, яка об’єднує людей. Тому необхідно приділяти якнайбільше уваги зміцненню духовності народу, робити усе для того, аби зберегти цінності, які сприятимуть тому зміцненню. Коли отримуєш такі нагороди, то розумієш, що ти – на вірному шляху.