Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінімальна зарплата підвищиться до 4 тис. грн до кінця року

Президент Петро Порошенко під час поїздки до Хмельницького заявив про зростання мінімальної заробітної плати до 4,2 тис. грн у другому кварталі цього року і що це не є межею.

Як інформує УНІАН, про це Президент заявив . За його словами, середня зарплата в Україні зараз наближається до 9 тис. грн.

“Треба робити рішучі кроки, забезпечуючи зростання заробітної плати. Минулого року ухвалили рішення про підвищення зарплати до 3,2 тис. грн – удвічі, потім – 3,7 тис. Президент поставив завдання вийти на 4 тис. до кінця року. І це не межа. Але і відмінність мінімальної від середньої лише в 1,8 раза є неприйнятною”, – сказав він.

Як повідомлялося, з 1 січня 2018 року мінімальна зарплата в Україні збільшилася до 3 тис. 723 грн із 3 тис. 200 грн. Уряд має намір розглянути можливість підвищення мінімальної зарплати до 4 тис. 200 грн вже у другому кварталі цього року в разі досягнення необхідного для цього економічного зростання.

16 травня прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що середня зарплата в Україні на поточний момент становить майже 8 тис.